Heidegger. Zapomnienie bycia

Arturo Leyte Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Odkryj filozofię (tom 17) filozofia, etyka
L'oblio dell'essere
Weronika Korzeniecka
Hachette Polska
egzystencjalizm fenomenologia strukturalizm dekonstrukcjonizm
L'oblio dell'essere
Odkryj filozofię (tom 17)
filozofia, etyka
Weronika Korzeniecka
egzystencjalizm fenomenologia strukturalizm dekonstrukcjonizm

W pełni zgadzam się w autorem poprzedniej opinii która mówi "Po pierwsze – niezrozumiałość tekstu." tekst jest całkowicie jakimś naukowym bełkotem. Nie byłem w stanie dotrzeć do końca. I nie będę tu rozwijał tematu swojego wykształcenia. Wspomnę jednak, że teksty o filozofii nie są dla mnie nowe.
Do błędów edytorskich (poprzednia opinia) dorzucę fragment ze strony 27...

Gdyby pierwszy tom serii okazał się być tym, zdecydowanie zaprzestałbym ją prenumerować. Jestem w stanie wymienić aż trzy główne wady, które książka sobą reprezentuje, a których (na szczęście) nie było w poprzednich częściach cyklu bądź ukazywały się z mniejszym natężeniem.

Po pierwsze – niezrozumiałość tekstu. I tak, można tutaj argumentować, że laik nie poradzi sobie z...

• Filozofia
  • Moje, przeczytane