Kup teraz - 9 ofert w cenie od 26.44 zł do 36.18 zł

Easy Path to Good Math / Fatte matte
poradniki
Milena Skoczko
matematyka uczenie pomoc dydaktyka

lekkie rozczarowanie, ani nic nowego ta książka nie wnosi, ani nie porywa, a już na pewno nie będzie pomocna rodzicom

"Łatwa matma" to pomoc dla rodziców jak ułatwić dzieciom zrozumienie i naukę matematyki. Są to podstawowe zasady, czyli przewodnik odpowiedni dla dzieci w szkole podstawowej. Wszystko opiera się na wypróbowanych metodach nauczania, w których kluczową rolę odgrywa pobudzenie do aktywnego myślenia i uczestnictwa, a przede wszystkim: chęć dociekania.

Autorzy książka pokazują...

• Dla dzieci
  • Umysł
  • Zajawka
  • Nauczanie
  • Edukacja dziecięca
  • Dzieci/rodzina

Dodaj cytat z książki Łatwa matma