Dydaktyka szkolna dla kandydatów dla nauczycieli (WZNOWIENIE)

Franciszek Bereźnicki Wydawnictwo: Impuls inne
Impuls
Impuls Bereźnicki edukacja pedagogika dydaktyka dydaktyka szkolna nauczyciel
inne
Impuls Bereźnicki edukacja pedagogika dydaktyka dydaktyka szkolna nauczyciel

Z recenzji wydawniczej: "Praca Franciszka Bereźnickiego, pt. Dydaktyka szkolna dla kandydatów na nauczycieli, jako podręcznik akademicki ma w sobie walory poznawcze, utylitarne i aplikacyjne. W swej treści oraz sposobach ich prezentacji w całym podręcznikowym materiale mogą być one spożytkowane dla dobra polskiej szkoły, zwłaszcza w sferze doskonalenia procesu kształcenia...