Przestańcie się kłócić! Jak przywrócić zgodę

Okładka książki Przestańcie się kłócić! Jak przywrócić zgodę
Dagmar Geisler Wydawnictwo: Jedność Seria: Ja i moje emocje literatura dziecięca
36 str. 36 min.
2016-01-01
36 min.
Magdalena Jałowiec
kłótnia rodzina zgoda

Okładka książki Zielony, żółty, rudy, brązowy! Piotr Fąfrowicz, Małgorzata Strzałkowska
Ocena 7,3
Zielony, żółty... Piotr Fąfrowicz, Ma...
Okładka książki Prawy i Lewy Anna Paszkiewicz, Katarzyna Walentynowicz
Ocena 6,6
Prawy i Lewy Anna Paszkiewicz, K...
Okładka książki Daj mi spokój! Jak nie dać sobie dokuczać Dagmar Geisler, Elisabeth Zöller
Ocena 7,2
Daj mi spokój!... Dagmar Geisler, Eli...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

rewelacyjna pozycja, dla dorosłego i dziecka, o tym jak rozmawiać o złości, o kłótni, o emocjach z nią związanych.
Największą wartością jest pokazanie jak relacje między dorosłymi przekładają się na samopoczucie dziecka.

Dodaj cytat z książki Przestańcie się kłócić! Jak przywrócić zgodę