Pan Trąba i wynalazki

Ziemowit Adamski Wydawnictwo: Media Rodzina literatura dziecięca
Media Rodzina
wynalazki pan trąba wiersze dla dzieci bajka opowieść turbokapcie rymy wynalazca rodzice dobranocka kot eksperyment
literatura dziecięca
2018-04-05

Komu spodoba się opowieść o Panu Trąbie? Dzieciom w wieku przedszkolnym z pewnością, ale też i tym, które chodzą do szkoły podstawowej i lubią zabawne historie. A rodzice? Oni oczywiście też będą świetnie się bawić i może…. z większą wyrozumiałością spojrzą na otaczających ich znajomych, którym marzy zrobienie czegoś wyjątkowego, a ich plany kończą się fiaskiem… Moi drodzy,...

Na półkach: , , , ,

Kolejna propozycja Wydawnictwa Media Rodzina dla dzieci to Pan Trąba i wynalazki autorstwa Ziemowita Adamskiego. Niezwykle barwna, nie tylko kolorystycznie, rymowana historia o zwariowanym wynalazcy, którego nie ogranicza nawet wyobraźnia.
Turbo kapcie, niewidzialny most, czy też wyprawa na Słońce to zaledwie kilka jego szalonych pomysłów o reszcie przeczytanie sięgając po...

Świetna, rymowana bajka o nieszablonowym wynalazcy, którego wynalazki są raczej mało przydatne :) Doskonałe ilustracje, które pobudzają wyobraźnię. Obowiązkowa lektura dla dzieci małych i dużych :)

• 1j) Literatura polska
  • E2) Podstawówka 1-3