Kup teraz - 14 ofert w cenie od 5.04 zł do 8.44 zł

Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić!

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia (tom 26) opowieści dla młodszych dzieci
Media Rodzina
kicia kocia anita głowińska literatura dziecięca dla dzieci asertywność
Kicia Kocia (tom 26)
opowieści dla młodszych dzieci
kicia kocia anita głowińska literatura dziecięca dla dzieci asertywność

Bardzo fajna książeczka dla dużych i małych dzieci. Piękne ilustracje.

Ksiazeczka bardzo prosta i przystepna dla malych dzieci. Przekaz jest jasny i czytelny, zrozumialy dla malego odbiorcy.

Historia uwrazliwia na potrzeby innych - warto bawic sie tak, aby kazdy mial w tym frajde.

Polecam :)

Książeczka traktuje o wspólnej zabawie. Część dzieci chce się bawić w księżniczki i rycerzy a część nie. Nie wszystkim podoba się ta zabawa. Dzieci dowiadują się, że wspólna zabawa jest fajna, pod warunkiem, że wszystkim się podoba. Książeczka uczy pomysłowości i kompromisu.

Super książeczki dla najmłodszych i nie tylko, moja córa ma 8 lat i chętnie ze mną czyta! Polecam!

Zabawa w porywanie i przetrzymywanie księżniczek w piwnicy pokazana w książce dla najmłodszych... Pomysł na fabułę jest żenujący. Taki sam morał można było pokazać w inny sposób. Książka powinna być wycofana zanim jakieś dziecko pomyśli że to świetny pomysł i zacznie się tak bawić z koleżankami. Zwracam to coś. Nie polecam.

My należymy do fanów Kici Koci, dlatego więcej o tej serii krótkich opowiadań dla najmłodszych pisałam na moim blogu: https://matkawberku.pl/index.php/2018/11/01/kicia-kocia-gdzie-jest-szczurek/

Ta książka bardzo dobrze tłumaczy dzieciom, że zawsze można znaleźć rozwiązanie, gdy komuś nie podoba się jakaś zabawa. Trzeba tylko poszukać takiej zabawy, w którą każdy chce zagrać.

Czasami trzeba powiedzieć "nie", o czym Kicia kocia dobrze wie.

• 2019
  • Dla dzieci
  • 2020
  • 2021
  • 2020
  • Literatura polska
  • Dziecięce

Dodaj cytat z książki Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić!