Wielka księga perfum

perfumy zapach chanel lancome historia dior kenzo
L'univers des parfums
hobby
perfumy zapach chanel lancome historia dior kenzo

Ciekawa książka,album ilustrujący piękne zdjęcia perfum jak również opis historii perfum niektórych marek takich jak Jean Patou, Rochas, Christian Dior, Guerlain, Yves Saint Laurent, Coco Chanel, Nina Ricci, Kenzo.Pozycja dla każdego dla którego perfumy to pasja.

Bardzo przyjemna propozycja dla miłośników perfum. Wiele ciekawostek historycznych i tych związanych z samym wytwarzaniem zapachów najbardziej znanych marek. Polecam zajrzeć choć jest to lektura trudno dostępna.

• Perfumy
  • Dodałem
  • Moda
  • Chcę w prezencie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wielka księga perfum