Kawaii. Jak rysować naprawdę urocze zwierzatka?

Okładka książki Kawaii. Jak rysować naprawdę urocze zwierzatka?
Angela Nguyen Wydawnictwo: Wydawnictwo ARKADY Sp. z o.o. hobby
hobby
Kawaii: How to Draw Really Cute Animals. Draw Every Little Creature in the Cutest Style Ever!
Wydawnictwo ARKADY Sp. z o.o.
2020-10-01
2020-10-01
Maciejka Mazan
rysunki książki dla dzieci

więcej Więcej

Na początku książki znajdujemy wspaniałe przedstawienie się autorki. Później są informacje o przyborach, które możemy wykorzystać przy rysowaniu: pisaki, ołówki, flamastry, kredki, markery.
Autorka przedstawia nam słodkie zasady- proste reguły, które pomogą nam narysować dowolne zwierzątko. Krok 1- podstawa, krok 2- kończyny, krok 3- ogon, krok 4- szczegóły.
W kolekcji...

• Do biblioteki
  • Hobby

Dodaj cytat z książki Kawaii. Jak rysować naprawdę urocze zwierzatka?