Pozdrowienia ze świata

Dominika Dymińska Wydawnictwo: Korporacja Ha!art Seria: Seria poetycka pod redakcją Mai Staśko poezja
Korporacja Ha!art
poezja feminizm poezja zaangażowana
poezja
Seria poetycka pod redakcją Mai Staśko
poezja feminizm poezja zaangażowana

O ważnych rzeczach, ale w bardzo przeciętny sposób.

W sumie to szanuję Dymińską za to, że konsekwentnie nie wstydzi się podpisywać własnym nazwiskiem pod tymi wytworkami, które skutecznie utwierdzają mnie w przekonaniu, że poezja jest na skraju wyginięcia, czyli tak jak powinno być :-)

Kupując ten tomik, kierowałam się opisem wydawcy i rewelacyjnym debiutem autorki. Niestety, srogo się zawiodłam. Kojarzy mi się raczej z wulgarnymi obrazkami na Facebooku, niż dobrą poezją.

hejt na Dymińską jest tak nieuzasadniony i denny, że człowiekowi chce się rzygać. przypierdalają się jacyś marni, pseudointelektualni krytycy, że nie jest tak samo bełkotliwa jak Witkowska czy inna Pietrek i sami piszą długie, nudne recenzje składające się z samych trudnych słów, jakby mieli od trzech lat obstrukcję i niedowład nóg, bo słońca to oni chyba dawno nie...

zwięzłe i spoko

• 2018
  • 2019
  • Poezja
  • //2018
  • Moje własne
  • Niewypały

Dodaj cytat z książki Pozdrowienia ze świata