Myśli Bożego komandosa

eSPe
2018-01-18
2018-01-18
Wiara duchowość mężczyzna GROM militaria Jezus Chrystus Góry

Książka przeczytana, bardzo mi się podobała. Taka lekka a niosąca spore przesłanie religijne. Bardzo mi się podobały słowa o pracy w niedzielę, ponieważ kiedyś też pracowałem w sklepie w wakacje i musiałem w niedziele. Książka pokazuje ideał męskości, do którego warto dążyć, mimo upadków i ciężkich walk - niczym komandos na polu bitwy, tutaj - duchowej. Góry również uwielbiam, więc dobrze mi się czytało o wszystkich wędrówkach 😉
Bardzo pozytywnie! Będę polecać 😉

Książka pokazuje wiele istotnych kwestii z obszaru m.in. męskości oraz pozwala na dostrzeżenie piękna otaczającego nas świata. Przedstawienie pasji jaką jest chodzenie po górach trafnie obrazuje wiele życiowych kwestii zawartych w książce. Dobra książka oraz bogaty przekaz.
Zdecydowanie godna polecenia!

Zdecydowanie godna polecenia!

Bardzo dobra książka. Każdy rozdział zmusza do myślenia, i porusza wszystkie ważne elementy męskiego życia. Idealna książka dla facetów którzy może się trochę pogubili, chcą poukładać swoje życie, ale również dla młodego chłopaka który wyrusza w dorosłość,szuka ideałów. Napisana prostym, zrozumiałym językiem ale głęboka w swoim przekazie. Na pewno będę wracał do tej książki. Jeden raz przeczytać to za mało.

Nie jestem człowiekiem bardzo wierzącym, książki o takiej tematyce czytam bardzo rzadko. Jednak po ta książkę sięgnąłem przede wszystkim dzięki okładce. I wiecie co? Nie zawiodłem się. Ksiązka ma swoje słabe strony, ale nikną one przy plusach. Książka jest świetnie napisana, wciągająca i przemówiła do mnie jako średnio wierzącego dużo bardziej niż cokolwiek wcześniej. Odważę się nawet stwierdzić, że "Myśli Bożego komandosa" przebijają treścią i formą takie książki, jak "Życie na pełnej petardzie" (którą miałem okazję czytać bezpośrednio przed Książką Pana Pietrzaka) albo książki Szymona Hołowni. W odróżnieniu od nich ta książka nie wydaje się niepotrzebnym biciem piany, ale czymś, co może zmienić myślenie na wiele spraw życiowych.

Świetna książka warta przeczytania! Serdecznie polecam :))

Świetna książka warta przeczytania! Serdecznie polecam :))

Po pierwszych stronach mogę powiedzieć, że powieść profesjonalnie napisana. Dzięki lekkiemu i prostemu językowi łatwo się czyta. Tematyka książki bliska memu sercu, co jak najbardziej na plus. Mało jest takich książek, które ukazują sprawy duchowe mężczyzn, co dodaje pracy pana Pietrzaka na wartości. Jak dla mnie nic dodać, nic ująć.

Jestem pod wrażeniem, jedna z lepszych książek o tej tematyce! Polecam całym sercem- nie pożałujecie :)

"Padłeś? Powstań!Jezus Chrystus"
Książkę czyta się bardzo dobrze. Porusza ważne tematy dotyczące nas wszystkich (a głównie mężczyzn) Podnosi na duchu i pokazuje, że każdy z nas może być Bożym komandosem. Jednym z miejsc, które ukazują majestat Stwórcy są góry. To im autor poświęcona wiele miejsca i pokazuje,że to tam często mierzymy się nie tylko z siłami natury ale i z samym sobą.

"Padłeś? Powstań!Jezus Chrystus"

Z wielką niecierpliwością czekałam na kolejną książkę Mateusza Pietrzaka i muszę stwierdzić, że po pierwszej, według mnie bardzo słabej pozycji, doczekałam się ciekawej książki autora. Bez wątpienia największym atutem „Myśli Bożego komandosa” jest treściwość, zwięzłość argumentów na wiele tematów i lekki język. Duży plus również za okładkę. Zaintrygował mnie sam koniec książki - autor zamiast tradycyjnego podsumowania treści zamieścił krótkie opowiadanie. Mam nadzieję, że powstanie z niego kolejna książka Pietrzaka. Książkę przeczytałam w kilka godzin, jadąc pociągiem i muszę przyznać, że czuję pewien niedosyt. Miałam nadzieję na dłuższe wywody autora (które i tak były dobre),jednak rozumiem, że książka skierowana głównie do płci brzydkiej musi być krótka, zwięzła i konkretna.

Rewelacyjna książka! Polecam

Rewelacyjna książka! Polecam