Patchwork i quilt od podstaw

Marzena Krzewicka Wydawnictwo: Wydawnictwo FIBRUM hobby
Wydawnictwo FIBRUM
patchwork quilt poradnik
hobby
patchwork quilt poradnik

Fantastyczna książka nie tylko dla osób stawiających pierwsze kroki w szyciu patchworków. To skarbnica wiedzy i podręczna ściągawka dla tych, którzy mają doświadczenie, ale lubią mieć pod ręką czytelną odpowiedź na ewentualne wątpliwości.
Dokładniejsza recenzja jest u mnie na blogu:
Zapraszam

O planach ukazania się tej książki wiedziałam już od końca lipca 2017. Doczekałam się na nią w grudniu i się nie zawiodłam. Świetna pozycja dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z patchworkiem i pikowaniem, ale również osoby znające technikę znajdą w niej ważne informacje. Książka zawiera bardzo dużo zdjęć ilustrujących krok po kroku poszczególne etapy tworzenia...

• Rękodzieło
  • 2017

Dodaj cytat z książki Patchwork i quilt od podstaw