Patchwork i quilt od podstaw

Okładka książki Patchwork i quilt od podstaw
Marzena Krzewicka Wydawnictwo: Wydawnictwo FIBRUM hobby
hobby
Wydawnictwo FIBRUM
2017-12-06
2017-12-06
patchwork quilt poradnik

Fantastyczna książka nie tylko dla osób stawiających pierwsze kroki w szyciu patchworków. To skarbnica wiedzy i podręczna ściągawka dla tych, którzy mają doświadczenie, ale lubią mieć pod ręką czytelną odpowiedź na ewentualne wątpliwości.
Dokładniejsza recenzja jest u mnie na blogu:
Zapraszam

Dokładniejsza recenzja jest u mnie na blogu:
Zapraszam

O planach ukazania się tej książki wiedziałam już od końca lipca 2017. Doczekałam się na nią w grudniu i się nie zawiodłam. Świetna pozycja dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z patchworkiem i pikowaniem, ale również osoby znające technikę znajdą w niej ważne informacje. Książka zawiera bardzo dużo zdjęć ilustrujących krok po kroku poszczególne etapy tworzenia patchworków, ale również jest w bardzo ciekawy i przemyślany sposób opracowana graficznie. Widać, że autorka jest praktykiem w dziedzinie o której pisze. Szkoda, że na polskim rynku wydawniczym tak mało wydaje się książek o tematyce hobbystycznej napisanych przez rodzimych autorów.

Duzo wspaniałych informacji od podstaw

Duzo wspaniałych informacji od podstaw

Dodaj cytat z książki Patchwork i quilt od podstaw