Jadłospisy odżywcze

Agnieszka ŻłobińskaMateusz Żłobiński Wydawnictwo: Salaterka kulinaria, przepisy kulinarne
Salaterka
dieta weganizm bezglutenowe
kulinaria, przepisy kulinarne
dieta weganizm bezglutenowe

Bardzo ciekawa książka,wiele świetnych przepisów, prosto ,po kolei pokazane ich wykonanie,ładne fotografie potraw.
Polecam każdemu szukającemu pomysłów, inspiracji przy wegepotrawach.

Publikacja jest praktycznym uzupełnieniem „Diety odżywczej”. Mnóstwo fantastycznych przepisów autorstwa blogerów prowadzących salaterka.pl.
Przepisy są skomponowane w dwóch wariantach kalorycznych, łopatologicznie i graficznie przedstawione. Każdy sobie z nimi poradzi. Każdy przepis jest uzupełniony szczegółową informacją dotyczącą wartości odżywczej danego dania....

• Kulinarne
  • Moje
  • Lista życzeń
  • Przeczytane, mam
  • Dietetyka
  • Pożyczone
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jadłospisy odżywcze