Czajnikowy.pl. Dobra herbata

kulinaria, przepisy kulinarne
Nasza Księgarnia
2017-05-10
2017-05-10
literatura polska kuchnia herbata napoje kawa

Oficjalne recenzje i

Do zaparzenia jeden krok

Link do recenzji

719 1 155

Świetna książka zawierająca mnóstwo przydatnej wiedzy na temat herbaty. Może po nią sięgnąć zarówno ktoś początkujący w świecie herbacianym, jak i osoba bardziej zaawansowana. Czytając tę książkę możemy dowiedzieć się wiele na temat tego, czym właściwie jest herbata, poznać jej historię i sposób produkcji, oraz miejsce występowania poszczególnych jej rodzajów na świecie....

Bardzo dobra książka, dla wszystkich osób zaczynających swoją przygodę z herbacianym światem

Bardzo przystępna, lekka i przyjemna, a zarazem pełna użytecznej i przydatnej wiedzy! Co tu dużo pisać - to herbaciana biblia dla wszystkich, którzy chociaż trochę interesują się tym fantastycznym napojem. :)

Książka to idealne kompendium herbacianej wiedzy dla każdego. Nadaję się ona do przeczytania od deski do deski, ale i potem podczas chęci weryfikowania jakiejś informacji swobodnego zaglądania po książce. Serdecznie polecam

Ekipę z Czajnikowy.pl po prostu kocham! :D
Pan Rafał Przybylok pokazał całej Polsce, że herbata to nie jest tylko byle jak zaparzony „szczurek” do śniadania, ale cała kultura i sztuka. Jego energia, poczucie humoru i talent do opowiadania sprawia, że i ja zakochałem się w herbacie i już od kilku lat zgłębiam wiedzę dotyczącą świata naparów.

Świetna książka zarówno dla fanów herbaty, jak i osób niezaznajomionych z tym tematem. Ma przejrzysty i przyjemny styl, wypełniona pięknymi fotografiami, barwnymi
opisami, interesującymi ciekawostkami i historią samej herbaty. Polecam.

Herbata to nie tylko "lipton" albo "minutka" w torebkach.
Kto kocha herbaty, ten to oczywiście wie. Kto zna tylko te powyższe - też może kochać herbatę, polecam mu jednak sięgnąć po tę książkę. Zresztą, wszystkim polecam. Ze mnie, kawosza na 100% zrobiła kawosza na 100%. który czasem pije herbatę. Pyszną herbatę.
Poza tym wiem, co to matcha, czym różnią się poszczególne...

Najlepsza pozycja poradnikowa jaką znam. Wyczerpująca, nie upraszczająca spraw, zarazem przystępna. Serdecznie polecam herbaciarzom.

Rewelacyjna, niezbędnik każdego herbaciarza

Najlepsza książka dotycząca herbaty. Pięknie napisana i jeszcze lepiej wydana. Uczta czytelnicza dla każdego początkującego jak i zaawansowanego herbaciarza. Zdecydowanie polecam.

• Herbata
  • Chcę w prezencie