Tatusiowie z dziećmi

2018-01-17
20 min.
Katarzyna Piętka
dla dzieci rodzina

Czytałam synkowi tekst: "Tata żaba z żabką, tata ptak z ptaszkiem, tata ryba z rybką...". Przy każdym słowie "tata", mój synek patrzył na mnie jak na niemądra osobę i mówił "Nie tata, żaba", "Nie tata, ryba, to ryba jest, nie tata". Oj, oburzał się strasznie. :) Trochę mi zajęło, żeby mu wytłumaczyć , co i jak. Miałam ubaw :D

Na półkach: , , , , , ,

Gdy z końcem roku dwa tysiące siedemnastego nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia ukazała się książeczka dla najmłodszych „Mamusie z dziećmi” autorstwa Guido’a van Genechtena, kwestią czasu pozostało to, kiedy na polski rynek trafi jej uzupełnienie, czyli „Tatusiowie z dziećmi”. W końcu dlaczego ktoś dorosły z dzieckiem musi być koniecznie mamą? Rola ojca w życiu dziecka...

• Typ A: Literatura piękna
  • Recenzentki
  • 2018
  • Typ A: Gatunek: Dla dzieci i młodzieży
  • Zopiniowane
  • Książki Helenki
  • Już przedstawiona w "Książce na WEEKEND!"

Dodaj cytat z książki Tatusiowie z dziećmi