Nocnik nad nocnikami. Dziewczynka

Alona Frankel Wydawnictwo: Nisza literatura dziecięca
Nisza
literatura dziecięca
2009-10-01

Niezbyt działa, ale może muszę odnaleźć w sobie więcej cierpliwości.

Ciężko mówić o przeczytaniu, bardziej było to mimowolne wyuczenie się na pamięć :) Mądrze i pomysłowo potraktowany temat nauki samodzielności. Książeczka za pomocą prostych obrazków i zwięzłego tekstu objaśnia temat. Warto zakupić, bo jest bardzo skuteczna :)

Ciekawa książeczka, przystępna dla dzieci, ilustracje barwne- jedyny minus- kształt nocnika na rysunku- wygląda jak dzbanek a nie nocnik.

Jedne z najładniejszych ilustracji jakie widziałam w ostatnich latach.
Dostosowane stylem do wieku dziecka.
Podoba mi się zastosowanie kwiatowych deseni oraz kwiatowych ozdobników.

Córka lubiła tą książkę. Był czas, około 18-miesiąca, że czytałyśmy ją codziennie.
Odpieluchowanie niestety nie nastąpiło dzięki tej książce, ale świadomość dziecka na pewno znacznie...

Książeczka słodka i zabawna, wprawdzie nie udało się nakłonić jeszcze dzięki niej mojej córeczki do korzystania z nocnika, ale kto wie :P Za to na stronie "i siedziała, i siedziała" córcia zawsze śmieje się do łez :) Za doprowadzanie mojej córeczki do wybuchu śmiechu bardzo dziękuję autorce :)

• Dzieci
  • Dziecięce