Nocnik nad nocnikami. Dziewczynka

2009-10-01
2009-10-01
48 min.

Na półkach: , , , ,

Czytamy, po to by odpieluchować Julkę. Na razie idzie słabo z dwulatką, ale się nie poddajemy. Łatwy sposób na pokazanie jak używać nocniczka. Prosta książka Polecam!

Niezbyt działa, ale może muszę odnaleźć w sobie więcej cierpliwości.

Niezbyt działa, ale może muszę odnaleźć w sobie więcej cierpliwości.

Ciężko mówić o przeczytaniu, bardziej było to mimowolne wyuczenie się na pamięć :) Mądrze i pomysłowo potraktowany temat nauki samodzielności. Książeczka za pomocą prostych obrazków i zwięzłego tekstu objaśnia temat. Warto zakupić, bo jest bardzo skuteczna :)

Ciekawa książeczka, przystępna dla dzieci, ilustracje barwne- jedyny minus- kształt nocnika na rysunku- wygląda jak dzbanek a nie nocnik.

Jedne z najładniejszych ilustracji jakie widziałam w ostatnich latach.
Dostosowane stylem do wieku dziecka.
Podoba mi się zastosowanie kwiatowych deseni oraz kwiatowych ozdobników.

Córka lubiła tą książkę. Był czas, około 18-miesiąca, że czytałyśmy ją codziennie.
Odpieluchowanie niestety nie nastąpiło dzięki tej książce, ale świadomość dziecka na pewno znacznie wzrosła.
Z czasem książka niestety znudziła się córce - normalna rzecz po tylu seansach ;)

Jedne z najładniejszych ilustracji jakie widziałam w ostatnich latach.
Dostosowane stylem do wieku dziecka.
Podoba mi się zastosowanie kwiatowych deseni oraz kwiatowych ozdobników.

Książeczka słodka i zabawna, wprawdzie nie udało się nakłonić jeszcze dzięki niej mojej córeczki do korzystania z nocnika, ale kto wie :P Za to na stronie "i siedziała, i siedziała" córcia zawsze śmieje się do łez :) Za doprowadzanie mojej córeczki do wybuchu śmiechu bardzo dziękuję autorce :)

Dodaj cytat z książki Nocnik nad nocnikami. Dziewczynka