Sztuka rozpoczynania 2.0

Guy Kawasaki Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
The Art of the Start 2.0: The Time-Tested, Battle-Hardened Guide for Anyone Starting Anything
Joanna Sugiero
Onepress
biznes, finanse
Joanna Sugiero
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Przyjemnie się czyta. Skierowana do osób mających pomysł na biznes. Niestety błędy w pisowni tak irytują... z jakiegoś powodu za często zdarza się nieodmieniony wyraz.
Poza tym autor trochę dyskryminuje tradycyjne książki, zachęcając do zakupu wersji elektronicznej (w której są różne hiperłącza).

• Biznes
  • 2019