Killing Stalking

킬링 스토킹
komiksy
angielski
manhwa horror psychologiczny yaoi boys love

Mocne. Najlepsze. Nigdy nie czytałam niczego, co byłoby tak przejmujące jak Killing Stalking. Genialny, psychologiczny horror, który zostaje w pamięci na długo.

Gdybym tylko mogła całkowicie zapomnieć i przeczytać ponownie robiłabym to w kółko.

W tamtym roku na wszystkich stronach z mangami głośno było o "Killing stalking". W końcu postanowiłam przeczytać i samodzielnie wyrobić sobie opinię.
Yoonbum, zakochany w swoim koledze ze studiów, uzależnił się od stalkowania go(nawet nie wiedziałam, że tak można). Pewnego dnia włamuje się do jego domu. Sangwoo wtedy go zaatakował i zaciągnął do piwnicy. Otóż Sangwoo nie...

Świetna manga, przeczytałem już 2 razy i czytam 3 raz z rzędu. Jednak ma swoje wady, od kąd ją przeczytałem (razem z sezonem 2) nie mogę się oderwać i już nie wytrzymuję z podekscytowania na sezon 3!!!

Nieźle poryty komiks. Szczególnie postać Sangwoo. A mimo to brnie się dalej, z rozdziału na rozdział...

• 2018
  • Wypożyczone