Killing Stalking

킬링 스토킹
komiksy
angielski
manhwa horror psychologiczny yaoi boys love

Porzućcie wszelkie okruchy radości.
W tej manhwie nie powinno się tego szukać.

Mimo to nie mogłam przestać czytać.

Koogi brawurowo toczy tę syzyfową historię, łudząc czytelnika obietnicami poprawy bohaterów.
Brutalność, absurd sytuacji i obrzydliwe momenty, przeplatane są cienkimi i jakże złudnymi nitkami nadziei. Dwaj główni bohaterowie są od podszewki zepsuci. Jednak w...

Bardzo dobra manhwa i bardzo przerażająca. Nie żałuję, że przeczytałam, ale nie wiem, czy bym mogła ją komuś ze zdrowym sumieniem polecić. Bardzo dużo w niej patologicznych wątków i niestety jest to lektura tylko dla osób o mocnych nerwach.

Trochę mało treściwa manhwa. Przeczytałam prawie na raz. Myślałam, że będzie trochę więcej fabuły, a tu obrazek na stronę i bardzo mało tekstu. :/ Przyjemnie się czytało, ale chyba nie będę tego kontynuować.

Mocne. Najlepsze. Nigdy nie czytałam niczego, co byłoby tak przejmujące jak Killing Stalking. Genialny, psychologiczny horror, który zostaje w pamięci na długo.

Gdybym tylko mogła całkowicie zapomnieć i przeczytać ponownie robiłabym to w kółko.

W tamtym roku na wszystkich stronach z mangami głośno było o "Killing stalking". W końcu postanowiłam przeczytać i samodzielnie wyrobić sobie opinię.
Yoonbum, zakochany w swoim koledze ze studiów, uzależnił się od stalkowania go(nawet nie wiedziałam, że tak można). Pewnego dnia włamuje się do jego domu. Sangwoo wtedy go zaatakował i zaciągnął do piwnicy. Otóż Sangwoo nie...

Nieźle poryty komiks. Szczególnie postać Sangwoo. A mimo to brnie się dalej, z rozdziału na rozdział...

• Manga
  • Po angielsku