Obraz dziewiętnastowiecznego Stambułu w polskiej i tureckiej literaturze wspomnieniowej

Księgarnia Akademicka
językoznawstwo, nauka o literaturze
2017-01-01
Literatura polska Literatura turecka Stambuł Konstantynopol Literatura wspomnieniowa Pamiętniki polskie Pamiętniki tureckie Turcja w XIX wieku Historia Turcji Turcja
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Obraz osiemnastowiecznej Turcji w "Obserwacjach politycznych Państwa Tureckiego..." Józefa Mikoszy (1787) Sylwia Filipowska, Józef Mikosza, Ewa Siemieniec-Gołaś
Ocena 0,0
Obraz osiemnas... Sylwia Filipowska, ...
Okładka książki Literatura Orientu w piśmiennictwie polskim XIX wieku. Część I Sylwia Filipowska, Paweł Siwiec, Przemysław Turek
Ocena 0,0
Literatura Ori... Sylwia Filipowska, ...