Ludzie, towary, pieniądze

Bronisław GeremekKazimierz Piesowicz Wydawnictwo: Wiedza Powszechna Seria: Biblioteka Wiedzy Historycznej historia
Wiedza Powszechna
historia ekonomii
historia
Biblioteka Wiedzy Historycznej
historia ekonomii

Kocham tę książkę ze względu na tekst Bronisława Geremka!!! Jest to społeczno-gospodarcza historia średniowiecza pisana w optyce szkoły Annales. Kapitalnie się ją czyta!!! Tekst Geremka opatrzono kapitalnymi ilustracjami !!!

• Historia
  • Średniowiecze
  • 017
  • 09 Historia Nowożytna
  • Komuna
  • Historyczne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ludzie, towary, pieniądze