Siła która nas prowadzi

Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Bóg anioły wiara
religia
Bóg anioły wiara

W opisie książki czytamy, że "nie jest to książka dla osób głęboko wierzących, a dla poszukujących, a czasem wątpiących". Dlatego też po nią sięgnęłam, aby odnaleźć "to Coś", cokolwiek by to było. Autorka pisze, abyśmy nie pomyśleli, że zrobiła z siebie zakonnice, jednak nie da się inaczej pomyśleć. Słowa Jezus Chrystus i Bóg pojawiają się kilka razy na stronę więc nie da...

• Miałam - już nie mam
  • Przeczytane w 2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Siła która nas prowadzi