Dydaktyka kształcenia ogólnego

Franciszek BereźnickiJanina Świrko-Pilipczuk Wydawnictwo: Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Impuls
pedagogika dydaktyka podręczniki akademickie nauczanie
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
pedagogika dydaktyka podręczniki akademickie nauczanie

Cytaty z książki:

"Ujmując ogólnie metody nauczania to sposób pracy czy typowe wzorce czynności nauczyciela oraz układ czynności, dzięki nim nauczyciel wie jak
postępować w procesie nauczania, wie jakie wybrać formy czy środki dydaktyczne oraz jakie stosować zabiegi aby zrealizować zamierzone cele, które określa kształcenie ogólne."

"Samo nauczanie jest zamierzoną...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• TEMAT: Pedagogika
  • 2017
  • FORMA: Podręczniki i opracowania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dydaktyka kształcenia ogólnego