rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
@Katarzyna k Zgadza się! :) Ta seria ma kilka pozycji i to jest pierwsza część.
46 tyg. temu
Czytamy w weekend
Ja sie zaglebiam w swiat Walii. Swietna ksiazka, ktorej niestey tutaj jeszcze nie ma: "Bred of Heaven" Jasper Rees. O walijskich korzeniach i o tym jak determinacja sprawia ze mozemy osiagnac wszystko! Duzo informacji o Walii jakiej jeszcze nie znalam. Schodzi mi z czytaniem dluzej niz zwykle bo nie moge sie oprzec googlowaniu wiekszosci informacji - czy to geograficznych...
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2020)
Ostatnio dostałam książkę  Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata. Już zabrałam się za czytanie i jak na razie zapowiada się interesująca podróż.
3 lata temu
Czytamy w weekend
Zabierz sobie kilka lub kilkanaście e-booków na czytniku. Wtedy, gdy Ci się jedna nie spodoba, możesz czytać następną. Nie istnieje też ryzyko, że skończą Ci się książki do czytania. A prawie nic nie waży! Na urlop- idealny.
Czytamy w majówkę
 Poprosisz mnie o śmierć Poprosisz mnie o śmierć
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (kwiecień 2018)
Wymienię/Sprzedam:  Larista  Look  Znak Ateny  Rywalki. Dziennik  Kolacja z wampirem  Jesienna róża  Dwór skrzydeł i zguby  Lato drugiej szansy
Pokazuje 6 z 15
Zobacz kolejne