I miei viaggi

Edmund de Amicis Wydawnictwo: Istituto Geografico De Agostini [DeAgostini] Seria: Il timone literatura podróżnicza
Data 1. wydania:
włoski
Istituto Geografico De Agostini [DeAgostini]
literatura podróżnicza
włoski
Il timone

Podróże Edmuna de Amicisa, znanego w Polsce przede wszystkim dzięki książce "Serce", po Hiszpanii, Holandii, Maroku i Turcji. Trochę archaiczny język dodaje uroku opisom okraszonym pieknymi, choć nielicznymi ilustracjami.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki I miei viaggi