I miei viaggi

Okładka książki I miei viaggi
Edmund de Amicis Wydawnictwo: Istituto Geografico De Agostini [DeAgostini] Seria: Il timone literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Il timone
Istituto Geografico De Agostini [DeAgostini]
1964-01-01
Data 1. wydania:
1964-01-01
włoski

więcej Więcej

Podróże Edmuna de Amicisa, znanego w Polsce przede wszystkim dzięki książce "Serce", po Hiszpanii, Holandii, Maroku i Turcji. Trochę archaiczny język dodaje uroku opisom okraszonym pieknymi, choć nielicznymi ilustracjami.

Dodaj cytat z książki I miei viaggi