Tajemnicza moc kryształów

Okładka książki Tajemnicza moc kryształów José Antonio Blanco
Okładka książki Tajemnicza moc kryształów
José Antonio Blanco Wydawnictwo: Klub dla Ciebie zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Klub dla Ciebie
2009-01-01
2009-01-01

,,Tajemnicza moc kryształów" to typ podręcznika, który pozwala spojrzeć na kamienie w innym (korzystnym) świetle.

Jak się okazuje kryształy to nie tylko pięknie wyglądające kamyczki. W nich drzemie uśpiona moc. Nie wierzycie? Ja nie potrzebowałam zbyt wiele by uwierzyć, ponieważ rajcuję mnie takie rzeczy, ale dajmy na to prosty przykład:
Awenturyn - zielony kamień, który słynie ze swoich kojących ,,umiejętności,,. Wiele teraz się przeżywa, ciągły stres, zmartwienia i napięcie. Wystarczy potrzymać go w dłoni i człowieka ogarnia fala spokoju. Ja nie żartuję! Na prawdę próbowałam i działało.

Mogłabym dawać wiele takich przykładów choćby cytryn, który pomaga ,,wypalonym pisarzom,, i kwarc różowy czyli kamień miłości... Ale nie będę tu pisała epopei. Powiem tylko tyle, że jeśli chcecie bliżej poznać naturę, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy to koniecznie przeczytajcie ,,Tajemniczą moc kryształów"

Awenturyn - zielony kamień, który...

• Krysztaly, mineraly, kamienie🌋⛰🏔
  • Joga, Praktyki duchowe
  • Posiadam/Posiadałam
  • Rodzinna biblioteczka
  • Travel,Nature,Hippie and Spiritual
  • Chetnie sprzedam - wymiana tylko na nowości raczej

Dodaj cytat z książki Tajemnicza moc kryształów