Fortuna i miłość

Okładka książki Fortuna i miłość Sarah Morgan
Okładka książki Fortuna i miłość
Sarah Morgan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Światowe Życie literatura obyczajowa, romans
Harlequin Światowe Życie
Sale or Return Bride
Harlequin
2007-01-01
2007-01-01
Urszula Szczepańska-Bukowska
Grecja dziadek milioner oferta ślub wróg tajemnica uczucia propozycja

Mam wrażenie, że już czytałam tą samą historię tylko, że tytuł brzmiał "Narzeczona dla Greka" Julii James. Ale fabuła ta sama.

P.S Tej książki nie czytałam, ale inaczej nie mogłam tego napisać.

P.S Tej książki nie czytałam, ale inaczej nie mogłam tego napisać.

Alice zostaje ściągnięta z Londynu do Grecji przez swego despotycznego dziadka Dimitriosa Philiposa,by wypełnić jego rozkaz.Chcąc zapewnić ciężko chorej matce pieniądze na skomplikowaną operację,dziewczyna musi wyjść za mąż za Sebastiana Fiorukisa-odwiecznego wroga rodziny Philiposów.Dziadek chce się zemścić na rodzinie Fiorukisów,a Alice jest bezwolnym narzędziem w jego rękach.Przebiegły i bezwzględny Dimitrios zamierza oddać Sebastianowi firmę,którą zawłaszczył wiele lat temu,a w zamian za to Alice ma otrzymywać pieniądze za bycie żoną Sebastiana tak długo,aż wyda na świat potomka Fiorukisów.Jednakże na skutek tragicznych wydarzeń z przeszłości Alice jest bezpłodna,a przystojny i niezmiernie bogaty Sebastian marzy o dziecku-i to ma być właśnie zemsta dziadka Alice na Fiorukisach.Czysto biznesowy z początku kontrakt zmienia się jednak wraz z upływem czasu w związek obfitujący w namiętność,pożądanie i miłość.Jaką decyzję podejmie Sebastian,gdy dowie się prawdy o największym oszustwie i kłamstwie...
Lekka,przyjemna i zbyt krótka lektura znakomita do przeczytania w zimowy wieczór.Historia współczesna,ale z racji kontraktu małżeńskiego wpisująca się w kanony średniowiecznej.Polecam!!!

Zdecydowanie polecam :) lekki,przyjemny romans na wieczór. Alice przystaje na propozycje despotycznego dziadka, zeby ratowac swoja ciezko chora matke... Czy wrog za jakiego uwaza przyszlego meza okaze sie jej przeznaczeniem? :)

Bardzo przyjemna książka. Szybko sie czyta, bo jest krótka. To moze jej jedyna wada, ilośc stron.

Bardzo miło spędziłam czas z lekturą pani Morgan. Bohaterowie bardzo wyraziści, historia jak z bajki, czasem z nutą goryczy, ale jak się domyślamy na końcu pojawiają się przebłyski słońca i słodyczy. Żałuję, że nie znalazłam tu więcej opisów Aten, ale romans na mocne 5.

Na półkach: , , , , , , , ,

Sarah Morgan - "Fortuna i miłość"/"Sale or Return Bride"

Alice (22) + Sebastian (33) --- B

*2006

Sarah Morgan - "Fortuna i miłość"/"Sale or Return Bride"

Alice (22) + Sebastian (33) --- B

*2006

• Harlequin
  • Romans
  • Ebooki
  • (Nie)Rozsądne małżeństwa
  • GRECJA/GREK

Dodaj cytat z książki Fortuna i miłość