Osaczony

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Long Tall Texans (tom 33) Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
Outsider
2016-10-06
2007-01-01
Julita Mirska
HarperCollins Polska
literatura dla kobiet miłość romans uczucie agent sensacja
Outsider
Long Tall Texans (tom 33)
literatura obyczajowa, romans
2016-10-06
Julita Mirska
Sezon na miłość
literatura dla kobiet miłość romans uczucie agent sensacja

Warto przeczytać chociażby dla samego agenta Lane. Intrygująca i wciągająca powieść w stylu pisarki.

Pełna recenzja: http://arystokratkispodksiegarni.blogspot.com/2018/10/na-tropie-gangu-narkotykowego-czyli.html

"Kolejna znakomita książka, kolejni znakomici bohaterowie zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Nie zawiodłam się na tej powieści, wręcz jestem nią zachwycona. Odkąd pamiętam, ciekawi mnie tematyka różnego rodzaju gangów, i długo szukałam książek, które spełniłyby...

Colby'ego Lane'a mogliśmy poznać już w innych książkach Diany Palmer.
Colby to tajny agent, ranny podczas misji w afryce. Ma w związku ze swoim kalectwem wiele kompleksów.
Gdy przyjmuje nową pracę, już pierwszego dnia, natyka się na bardzo denerwującą małą dziewczynkę. Okazuje się, że jest to córka jego byłej żony. W dziwny sposób Lane czuje się związany z małą. Sarina była...

Colby myślał, że wyrwał się z bagna, jakim stało się jego życie - utrata ręki, alkoholizm, toksyczna relacja z byłą żoną. Wszystko wydaje się zmierzać na drodze do lepszego - albo przynajmniej jałowego życia, gdy spotyka ją, tę, którą niegdyś takk skrzywdził, a potem odszedł, zostawiając na pastwę losu. Jaki sekret ukrywa Sarina? Czy miłość może pokonać ból i wiele lat...

Bardzo piękna opowieść o najemniku, który walczyl w Alfryce

Super...

Pomysł może i fajny, ale to ciągłe gadanie o wyrządzonych krzywdach i zachodzeniu w ciąże było nie do zniesienia.

Dałem się jak durny skusić,nie wiem jaki był sens czytania tej książki.
Nudna fabuła i brak akcji sprawiły,że się wynudziłem za wszystkie czasy.

Po prostu świetna. Uwielbiam książki Diany Palmer o agentach CIA, najemikach itd.

Tragedia...szkoda czasu, napisana bardzo dziecinnym prostym językiem do tego ekstremalnie przewidywalna fabuła naprawdę nie polecam nawet na wakacyjne czytadło.

nawet nie warto rozwijać recenzji - książka bardzo słaba.

• Diana Palmer
  • Romans