Pismo i ortografia języka perskiego

Okładka książki Pismo i ortografia języka perskiego
Mateusz Kłagisz Wydawnictwo: językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
2010-01-01
2010-01-01
Język perski Farsi Iran Języki irańskie Pismo perskie Ortografia perska Orientalistyka Iranistyka
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Hortus Historiae. Księga pamiątkowa ku czci profesora Józefa Wolskiego w setną rocznicę urodzin Katarzyna Balbuza, Jarosław Bodzek, Jacek Bonarek, Wojciech Boruch, Jerzy Ciecieląg, Maria Dzielska, Edward Dąbrowa, Paweł Filipczak, Michał Gawlikowski, Tomasz Grabowski, Paweł Janiszewski, Zdzisław J. Kapera, Agata Aleksandra Kluczek, Maciej Kokoszko, Jerzy Kolendo, Andrzej Kompa, Józef Korpanty, Rafał Kosiński, Mateusz Kłagisz, Mirosław J. Leszka, Edward Lipiński, Leszek Mrozewicz, Krzysztof Nawotka, Marek Jan Olbrycht, Szymon Olszaniec, Ewdoksia Papuci-Władyka, Kinga Paraskiewicz, Marcin Pawlak, Maciej Piegdoń, Tomasz Polański, Jan Prostko-Prostyński, Norbert Rogosz, Mieczysław Rokosz, Jacek Rzepka, Maciej Salamon, Nicholas Sekunda, Sławomir Sprawski, Stanisław Stabryła, Michał Stachura, Jerzy Styka, Marek Stępień, Robert Suski, Stanisław Turlej, Kamilla Twardowska, Jacek Wiewiorowski, Marek Wilczyński, Marek Winiarczyk, Robert Wiśniewski (historyk), Przemysław Wojciechowski, Miron Wolny, Robert S. Wójcikowski, Stefan Zawadzki, Adam Łukaszewicz, Ireneusz Adam Łuć, Joachim Śliwa
Ocena 7,4
Hortus Histori... Katarzyna Balbuza, ...