Propozycja dla palacza, czyli jak pokonać nałóg

Adrian Rodak Wydawnictwo: Rozpisani.pl poradniki

Książka godna polecenia znam osobiscie autora i napisal to ze wlasnego zycia jakie do tej pory przebył
Powodzenia w dalszym pisaniu ADI!! :):)
Pozdrawiam Piotr R

Ci którzy mnie znają, wiedzą, że nigdy nie byłam zwolenniczką papierosów, a jak ktoś palił przy mnie mnie to kaszlalam albo wychodziłam z danego pomieszczenia. Nie byłam uzależniona od nikotyny, ale postanowiłam, że przed sprezentowaniem książki osobie mi bliskiej-przeczytam i jestem mile zaskoczona. Autor czyli Adrian Rodak trafia do czytelnika w sposób ściśle sprecyzowany...

Dyskusje

• Dorosłość
  • Dla zniszczonych ludzi
  • Egzemplarz w prezencie od autora
  • Uzależnienia

Dodaj cytat z książki Propozycja dla palacza, czyli jak pokonać nałóg