Dyskusje o książce Mózg i serce. Magiczny duet

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2018)
Sprzedam. 20 zł za sztukę (w cenie wysyłka)  Człowiek nietoperz  Begin Again Wymiana możliwa tylko za książki z półki Poszukuje. Wiadomosci priv
5 lata temu
[Zakończony] Porada eksperta - wygraj pakiet książek "Zrób to kochanie" i "Mózg i serce. Magiczny duet".
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy! Wybraliśmy zwycięskie prace: Audrey marlenap1 Małgorzata Iwona Prusik Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
6 lata temu
Wymienię/Sprzedam (Maj 2017)
Wymienię lub sprzedam:  Chłopak, który chciał zacząć od nowa  P.S. I Like You  Zaplątani  Ogień, który ich spala  Raze  Tylko ty mnie zrozumiesz  Twoim śladem ...
6 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2017)
Szukam! Kupie lub wymienie!  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz
20335
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( styczeń 2017 )
Będę musiała też się zacząć rozglądać jak będę chciała coś niedostępnego, zwłaszcza że Twoje książki są, patrząc na zdjęcia, zawsze w bardzo dobrym stanie (o ile nie idealnym). :) "Prosto z piekła" nie czytałam, będę musiała sobie wypożyczyć z biblioteki. Spojrzałam na allegro z ciekawości - rzeczywiście najtaniej to tam nie jest...
7 lata temu
[Zakończony] Wewnętrzne rozterki - wygraj książkę "Mózg i serce. Magiczny duet".
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy! Wybraliśmy zwycięskie prace: Paula Pocahontas uisez-c Autorska_Morderczyni Ola Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.