21 kroków do szczęścia

F.G. Gerson Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Do Torebki literatura piękna
Wydawnictwo Dolnośląskie
literatura piękna
Do Torebki

Co do książki uczucia mam bardzo mieszane. Znalazłam ją na półce Poradniki i głównie dlatego ją pożyczyłam. Może znalazła się tam przez pomyłkę bibliotekarki, nie wiem. Ocenie ją więc w dwóch kategoriach. Jako poradnik i jako powieść. Poradnik niestety dostanie jedynkę, bo absolutnie nic do życia nie wnosi, a nawet przeciwnie. Jako powieść dam piątkę. Pięć plus jeden to...

Czytadło, ale sympatyczne. Db w swojej klasie ;)

Książka oderwana od rzeczywistości o puściutkiej dziewczynie i o równie pustym życiu w Paryżu. Z trudem dobrnęłam do końca, akcja nieciekawa. Nie polecam

Szukałam książki o modzie i ta mi sie bardzo podobała nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale caly czas jest jakś akcja. Nie jest trudna i dzięki temu lekko się ją czyta dla miłośników mody myślę, że w sam raz ;)

• Chcę w prezencie
  • Czytane w dzieciństwie