Grzeczne dziewczynki schodzą na psy

Jillian Medoff Wydawnictwo: Rebis Seria: Jej Portret literatura piękna
Good Girls Gone Bad
Ewa Kamińska
Rebis
Good Girls Gone Bad
literatura piękna
Ewa Kamińska
Jej Portret

Humor jak z filmu "Lejdis", akcja nie pozwala się oderwać... Czysta przyjemność czytania!

Książka przezabawna. Z początku zaciąga nudą ale później akcja ładnie się rozwija. Moim skromnym zdaniem każdy powinien ją przeczytać. Dlatego bo uczy, czasem bawi, a czasem zmusza nas do refleksji.
Polecam

Książka, jak dla mnie ciężka. Na psychikę działa dosyć mocno.

Janey Fabre wie, że nie jest przeciętną trzydziestolatką. Kiedy jednak przyłącza się do grupy terapeutycznej, nabiera przekonania, ż e zdarzają się kobiety znacznie bardziej szalone niż ona. Pozostałe uczestniczki terapii to modelowe przykłady problemów psychologic znych.
Jedna się obżera, druga jest uzależniona, jeszcze inna sypia z kim popadnie. Są hałaśliwe, szalone,...

Książka głównie o przyjaźni, kobiecej solidarności i szukaniu odpowiedniego mężczyzny... nie jest to ambitna pozycja ale polecam do poczytania dla przyjemności.

• Pożyczone
  • Różne
  • Wypożyczę z biblioteki
  • Literatura "dorosła"
  • Wyjątkowe zdziwienia, takie że aż trudno uwierzyć. Niespodzianki i zaskoczenia.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Grzeczne dziewczynki schodzą na psy