Alfabetyczne weekendy

2007-01-01
Jędrzej Burakiewicz
romans literatura współczesna zagraniczna

więcej Więcej

Czasem w swojej ocenie jestem niesprawiedliwa. Tym razem wahałam sie między dobra a bardzo dobra. Uczciwie powiedziawszy książka była dobra. Dostała u mnie dodatkowy punkt za pomysł. Alfabetyczne weekendy! Jeśli kiedyś w waszym związku zapanuje nuda to myślę, że ten pomysł można wtedy wykorzystać.

Natalie i Tom przyjaźnią się od zawsze. Natalie właśnie zostawił facet. Tom...

Ta książka to swoisty przegląd różnych etapów miłości.Trzy główne wątki miłosne, spośród których historia Lucy i Aleca miała dla mnie najbardziej zaskakujące zakończenie. Akcja rozkręca się dość powoli ale miło się czyta. Zapożyczyłam nawet jeden cytat z narracji.
To, czego mi zabrakło to dowcipne dialogi.

Zabawna, poruszająca, pełna niespodzianek książka. Autorka świetnie wplotła różne etapy miłości: rozkwitającej, gasnącej oraz silniej i dojrzałej :)

Dobrze się czyta, przewidywalna.

Przewidywalna, ale świetnie się czyta. Lekka z humorem.

A jak absolutnie, Z jak zachwycająca

Moim zdaniem książka jest naprawdę dobra przedewszystkim ciekawy pomysł na spędzenie czasu i na... podryw?

Doskonały materiał na komedię romantyczną - interesujące i z wartką akcją. Czytadło w sam raz na leniwe popołudnie.

• Z miłością w tle
  • Czekają w kolejce
  • Niedoczytane
  • 2011 52 książki
  • 2013
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Alfabetyczne weekendy