Urodzeni, by przegrać

Zysk i S-ka
new adult
literatura obyczajowa, romans
new adult

leka w czytaniu i szybko się czyta

Szybko się czytało 🙂

Super książka. Jest kontynuacją historii z książki pt. " Pięć minut". Jednak można czytać zupełnie niezależnie. Jest tak napisana, że nie jest się zgubionym. Perypetie bohaterów wciągają. Bohaterowie ciekawie scharakteryzowani. Karol jest jednym z moich ulubionych książkowych postaci. Bardzo polecam.

Młodzi ludzie,którzy są u progu dorosłości a już maja za sobą bagaż doświadczenia.Diana i Karol spotykaj się na imprezie studenckiej.Kiedyś byli para.Diana wciąż nie może zapomnieć o przeszłości.Zaczynają się spotykać,choć z początku jest to tylko przyjaźni w najbliższym czasie przerodzi się w miłość.Przypadkowe spotkanie otwiera nowy rozdział ich życia .Lecz żeby nie było...

Musiałam się "ogarnąć",żeby móc coś napisać ☺
W kilka dni i dwóch innych ksiazkach po przeczytaniu tej powieści,wciąż nie mogę się pozbierać ☺ Mogę śmiało napisać,że "urzekła mnie ta historia". Podziwiam ludzi takich jak Karol,którzy wbrew temu,co zgotował im los,potrafili stanąć na nogi i oderwać się od przeszłości. Coś mi się wydaje,że nie prędko zapomnę o tej książce...

Diana i Karol spotykają się przypadkiem na jednej z imprez studenckich. Dziewczyna dopiero
zaczęła swoje studenckie życie, poświęca swoim studiom duże czasu ponieważ będzie w przyszłości
panią doktor, Karol jest już na 3 roku ekonomii, ale czasami sam się zastanawia po co mu te
studia.

Jednak tych dwoje znało się wcześniej, 5 lat temu byli parą, czy tym razem zostaną...

No nie wiem nie zachwyciłam się tą książką, jest dobra, jest lekka ale czegoś mi zabrakło może to te emocje nie były aż tak pokazane a może historia dość zwyczajna i przewidywalna. Jest ok ale bez fajerwerków jak dla mnie.

Ciekawa historia dwójki młodych ludzi pokrzywdzonych przez los i przez rodzinę. Upływający czas łączy ich ponownie by znów poplątać ich ścieżki.
Bardzo wzruszająca i momentami dramatyczna.

Totalna porażka. Ot kolejna historia miłosna z rodzinnymi tragediami w tle. Tyle, że książka banalna, beznamiętna, ani mnie nie rozśmieszała ani nie wzruszała. Bohaterowie też beznamiętni, w ogóle nie czuć było między nimi uczucia. Aż do granic naciągane sytuacje, jakby wymyślane na siłę i pozostawione bez komentarza. Oni musieli mieć na prawdę strasznego pecha w...

To moje pierwsze spotkanie z tą autorką, ale książka bardzo mi się podobala i chętnie sięgnę po inne pozycje tej autorki. Historia bardzo ciekawa i niesamowicie wciągająca. Polecam.

• 2018
  • 2019