Chrześcijanie i muzułmanie w rozwoju dziejowym

Andrzej Małkiewicz Wydawnictwo: Petrus historia
9788377203064
Petrus
chrześcijaństwo muzułmanie chrześcijanie islam historia dzieje religia
historia
9788377203064
chrześcijaństwo muzułmanie chrześcijanie islam historia dzieje religia

Książka niezbędna, bezcenna i doskonała. Na 500 stronach autorowi udało się zawrzeć wszystko co ważne w dziejach rozwoju i wzajemnych kontaktów, koegzystencji i konfliktów - chrześcijan i muzułmanów. Rzadki przykład imponującej naukowej erudycji, obiektywizmu i wspaniałego talentu pisarskiego. Czyta się doskonale. Zachęca do myślenia i dalszych poszukiwań. Polecam.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Chrześcijanie i muzułmanie w rozwoju dziejowym