Lego Nexo Knights. Wieczni bohaterowie

John DerevlanyMark Hoffmeier Wydawnictwo: Ameet Seria: Lego Nexo Knights pozostałe
Jacek Andrzejczak
Ameet
Lego
pozostałe
Jacek Andrzejczak
Lego Nexo Knights
Lego

Okładka książki Lego Nexo Knights. Wieczni bohaterowie John Derevlany, Mark Hoffmeier
7,0
Lego Nexo Knig... John Derevlany, Mar...
Okładka książki Lego Nexo Knights. Księga Potworów John Derevlany, Mark Hoffmeier
8,1
Lego Nexo Knig... John Derevlany, Mar...

Bardzo fajna i pierwszy raz zobaczyłem buzię Molocha.

Książka ma dosyć małą czcionkę w porównaniu do innych serii Lego, które miałam okazję czytać.
Dla dzieci fabuła jest bardzo ciekawa, jednak słownictwo może utrudnić im zrozumienie treści (np. 8-bitowe, zapożyczenia z angielskiego).

• Dla dzieci
  • Z biblioteki