Zsiadłe mleko, lewica, sprzeciw

Okładka książki Zsiadłe mleko, lewica, sprzeciw
Lech Dymarski Wydawnictwo: Arcana reportaż
reportaż
Arcana
2005-01-01
2005-01-01

Okładka książki Określona epoka. Nowa fala 1968-1993. Antologia poezji Stanisław Barańczak, Jacek Bierezin, Marianna Bocian, Lech Dymarski, Lothar Herbst, Zdzisław Jaskuła, Wit Jaworski, Krzysztof Karasek, Julian Kornhauser, Jerzy Kronhold, Ryszard Krynicki, Ewa Lipska, Jarosław Markiewicz, Leszek Aleksander Moczulski, Tadeusz Nyczek, Jerzy Piątkowski, Stanisław Stabro, Leszek Szaruga, Andrzej Titkow, Rafał Wojaczek, Adam Zagajewski
Ocena 6,8
Określona epok... Stanisław Barańczak...