Moje ciało. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa

Okładka książki Moje ciało. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa
Nathalie Choux Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
10 str. 10 min.
2018-01-01
10 min.
dzieci edukacja

więcej Więcej

Ciekawe ilustracje. Córce najbardziej się podoba ruszający się obrazek jak mama daje buziaka chłopcu i dzieci pojawiające się i znikające z placu zabaw 😂

Jedna z moich ulubionych książeczek z tej serii. Wybór słów całkiem w porządku. Świetne ilustracje i pomysłowe, niezbyt wymuszone ruchome elementy, naprawdę mogą zaciekawić malucha. Nie dziwię się, że akurat ta pozycja z serii sprzedała się tak szybko i tak trudno było mi ją znaleźć :)

Wydawnictwo Egmont dba o młodych czytelników, nieustannie prezentując kolejne ciekawe tytuły, które mogą wzbogacić niejedną domową biblioteczkę. Tym razem nadszedł czas na serię "Pierwsze słowa" - barwne i dopracowane ilustracje, twarda oprawa, nieduży format, niewiele treści, a do tego...

• Rok 2019
  • Pożyczone