Fairy Tail tom 1

Fairy Tail (tom 1)
komiksy
Paulina Ślusarczyk-Bryła
manga shounen fantasy komedia przygoda

Kreska specyficzna, ale wpasowuje się w klimat. Dynamiczne kadry, spora dawka humoru. Jestem na 11 tomie. Przez pierwsze kilka tomów zabawna historia, później trochę nuda i powtarzalność, z czasem znowu zaczyna robić się ciekawie i zabawnie. Zobaczymy co będzie dalej.

Manga typowo skierowana do chłopaków w wieku +14 polecam :D bo jest mega :P

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fairy Tail to manga-tasiemiec autorstwa Hiro Mashimy na którą bardzo liczyłam na polskim rynku, jednak z powodu jej długości – bez większych nadziei. I oto w zeszłym roku wydawnictwo Studio JG ogłosiło jej wydanie! Dzięki temu możemy poznać w polskiej wersji przygody najbardziej postrzelonej gildii magów jaka istnieje. Cytując Natsu: Ale się napaliłam!

Historia opowiadana...

Świetne anime! <3

Już od dawna chciałem przeczytać mangę od Pana Hiro Mashimy szczególnie po obejrzeniu kilkunastu odcinków anime :) I dzięki uprzejmości STUDIA JG , które zaczęło ową mangę wydawać mam taką możliwość.

Hiro Mashima za mangę Fairy Tail otrzymał kilka nagród m.in.
-nagrodę Kōdanshy, w kategorii Shōnen.

Czym jest Shōnen zapytacie?

W tego rodzaju komiksach i filmach dominują...

Istna komedia

Uwielbiam, po prostu uwielbiam! :)
Kocham Japonię, od zawsze, a do "Fairy tail" ciągnęło mnie miesiącami.
Wreszcie, odetchnęłam w październikowe popołudnie i zagłębiłam się w tajemniczy świat Magów z Fairy Tail.
Wspaniałe przygody, doskonali bohaterowie, nieziemska kreska.
Po prostu godne polecenia~~
Dziękuję Hiro Mashima, że napisałeś dla nas ten pierwszy tom =^.^=
Bo...

Przesympatyczna seria! Szkoda, że dopiero w 2016 roku udało się ją w Polsce wydać, bo jakieś cztery-pięć lat temu fandom szalał na jej punkcie. Będę śledził to nasze rodzime wydanie, bo darzę "Fairy Taila" olbrzymim sentymentem - w przygodach Natsu i spółki zaczytywałem się jeszcze za czasów liceum. Już nie mogę się doczekać, kiedy w me łapska wpadną kolejne tomiki!

Więcej...

Po prostu wciągająca manga!!

Dyskusje

• Manga