Jestem gejem. Jestem lesbijką. Komu mogę o tym powiedzieć?

Okładka książki Jestem gejem. Jestem lesbijką. Komu mogę o tym powiedzieć?
Marta AbramowiczAgnieszka Bratkiewicz Wydawnictwo: Kampania Przeciw Homofobii poradniki
44 str. 44 min.
poradniki
Kampania Przeciw Homofobii
2005-01-01
2005-01-01
44 min.
gej homoseksualizm lesbijka poradnik

Niestety, po przeczytaniu podręcznika w dalszym ciągu nie wiem, komu mogę o tym powiedzieć. Wstęp (do 13 strony) miałki, trochę quasi-psychologiczny, ale akceptowalny. Dalsza część to propaganda w czystej postaci. Brak bibliografii przy podawaniu danych statystycznych całkowicie dyskwalifikuje ten podręcznik z poważnego użycia.

Warto wspomnieć, że homoseksualizm został...

• LGBT - G
  • LGBT - T
  • LGBT - L
  • Praca
  • Pozycje na datki do biblioteczki
  • Przeczytane w 2016
  • LGBT - do kupienia

Dodaj cytat z książki Jestem gejem. Jestem lesbijką. Komu mogę o tym powiedzieć?