Aleksander Krzyżanowski "Wilk"

Dominik Kuciński Wydawnictwo: Bollinari Publishing House Cykl: Archiwum Żołnierzy Wyklętych (tom 9) historia
Bollinari Publishing House
żołnierze wyklęci Wileński Okręg AK konspiracja AK
Archiwum Żołnierzy Wyklętych (tom 9)
historia
żołnierze wyklęci Wileński Okręg AK konspiracja AK

Cóż można rzec? Książka opisuje wspaniałego człowieka od jego dzieciństwa aż po sfingowany proces i śmierć. Polecam przeczytać każdemu zainteresowanemu historią. Może trudno sobie to wyobrazić ale Ci wszyscy wielcy ludzie byli tylko i aż ludźmi, co dobrze pokazuje ta ksiażka.

• Historia
  • Wojsko
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Aleksander Krzyżanowski "Wilk"