rozwiń zwiń

Ośli Dzionek

Okładka książki Ośli Dzionek
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Opowieści ze Stumilowego Lasu literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2000-01-01
32 min.
Marek Karpiński
Kubuś Puchatek Stumilowy Las przyjaciele zwierzęta Krzyś przygody

Z biblioteczki Krzysia (4 latka).

Kłapouchy jest smutny, więc Puchatek wymyśla sposób, aby go rozweselić. Przyjaciele przynoszą Kłapouchemu prezenty: obraz, piłkę i latawiec. Jednak okazuje się, że prezenty nie nadają się za bardzo dla Kłapouchego, a w dodatku nie mieszczą się w jego namiocie. Kłapouchy rozdaje więc swoje prezenty przyjaciołom, a dla siebie wynajduje inny prezent: papier, w który zapakowane były prezenty okazuje się być wygodnym łóżkiem.

Książka uczy dzieci o różnych kształtach.

Z biblioteczki Krzysia (4 latka).

Dodaj cytat z książki Ośli Dzionek