Mały słownik techniczny polsko-angielski

Okładka książki Mały słownik techniczny polsko-angielski
Sergiusz CzerniTeresa Jaworska Wydawnictwo: Wydawnictwo WNT encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Wydawnictwo WNT
1985-01-01
1985-01-01
8320406242
technika słownik słowniki język angielski słownik polsko-angielski słownik angielsko-polski język polski słownictwo terminologia

Okładka książki Słownik naukowo-techniczny angielsko-polski Sergiusz Czerni, Teresa Jaworska, Ewa Romkowska, Maria Skrzyńska
Ocena 7,0
Słownik naukow... Sergiusz Czerni, Te...
Okładka książki Słownik techniczny polsko-włoski Maria M. Berger, Sergiusz Czerni
Ocena 0,0
Słownik techni... Maria M. Berger, Se...