Palcami Nr 4, październik 1999

1505215X
polonistyka UW palcami
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Powroty. Radom Grzegorz Bartos, Grażyna Jeromin-Gałuszka, Marcin Kępa, Zbigniew Kruszyński, Anna Litwinek, Wojciech Pestka, Ewa Podsiadły-Natorska, Sebastian Równy, Ziemowit Szczerek, Jerzy A. Wlazło, Krzysztof Żmudzin
Ocena 6,4
Powroty. Radom Grzegorz Bartos, Gr...
Okładka książki Moja Garbatka, 2016 Waldemar Bałda, Krzysztof Busse, Barbara Jakubik, Marcin Kępa, Andrzej Jan Kumor, Stefan Maciejewski, Redakcja "Mojej Garbatki"
Ocena 9,5
Moja Garbatka,... Waldemar Bałda, Krz...