Uwikłani. Na zawsze

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Uwikłani (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Forever with You
Data 1. wydania:
2014-01-13
Monika Pianowska
Wydawnictwo Kobiece
klub tajemnice erotyka seks uczucia przeszłość mrok obsesja fascynacja namiętność pożądanie grzechy związek zaufanie romans
Forever with You
Uwikłani (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Monika Pianowska

Bardzo podobała mi się ta seria. Idealna na rozproszenie myśli, ciekawie napisana i trzymającq w napięciu. Dużo emocji, więc polecam.

Niestety mi ta pozycja nie przypadła do gustu, ale zachęcam do wyrobienia własnej opinii;)

Mniej scen erotycznych niż w poprzednich częściach <na plus>. Mimo tylu problemów, kłamstw Alayna i Hudson są razem. Wreszcie dzieje się coś pozytywnego.

Co mogę o tej serii napisać?

Tom I : Zwykła barmanka z problemami psychicznymi wpada w oko bogatego, przystojnego mężczyzny. W dość szybkim tempie rozwija się między nimi pożądanie i namiętność. Dużo scen erotycznych, jednak jak dla mnie przez określenia "muszelka" i pączek" są one dla mnie nie do przetrwania.

Tom II: Tu gorące sceny wypadają lepiej. Dziwne określenia...

Jak bym nie było mi szkoda wydanych pieniędzy na całą serię to chyba bym jej nie przeczytała. Połowa książka nudna i okropnie ciągnąca się . Dopiero pod koniec rozwija się akcja.

90/2020
Jakos nie urzekla mnie ta seria. Ogolem jest 7 ksiazek. Zostaly mi jeszcze 4

Czytalam gorsze ;)

Alayna zaskakuje.... potrafi się na chwilę postawić 😉. Fabuła chwilami zaskakuje, miło. Boję się co będzie w dalszych częściach, ale sięgnę po nie. Oby moj scenariusz, juz znacznie oklepany, się nie potwierdził.

Czekałam z niecierpliwością jakiego kalibru mina wyjdzie na koniec i na pewno podniosła ona jakość serii w porównaniu z poprzednim tomem. Alayna zaczyna węszyć wokół milczącego ukochanego, a to czego finalnie się dowiaduje od Hudsona, choć nie jest niczym nowym w tego typu książkach, przynajmniej "leczy" ją z głupich zachowań z "Obsesji".

Podsumowanie przewidywalne. Jestem trochę zawiedziona, ale i tak jest to bardzo dobra seria. Polecam

Dyskusje

2 180