Kup teraz - 6 ofert w cenie od 26.46 zł do 34.00 zł

Wołasz mnie

Julie Kenner Wydawnictwo: Amber Cykl: Trylogia Stark International (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Say My Name
Ewa Ratajczyk
Amber
namiętność miłość romans tajemnice seks przeszłość związek kariera ucieczka szansa
Say My Name
Trylogia Stark International (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Ewa Ratajczyk
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]

Sięgnęłam po tą trylogię zaraz po skończeniu poprzedniej trylogii o Starku. Widać podobieństwo w kreowaniu postaci, nawet słowa, zdania które wypowiadają bohaterowie, szczególnie Jackson są prawie identyczne do Damiena co szczerze mówiąc trochę mni irytuje. Kolejna irytująca rzecz która powtarza się w tej trylogii to że na nasza bohaterka wyjawia wszystkie swoje głęboko...

Bardzo mnie rozczarowala ta ksiazka, liczylam na wiecej tym bardziej, ze Trylogia Starka bylam oczarowana.
Drazniaca byla glowna bohaterka Sylvia i jej problem z przeszlosci, ktory ciagle rozkladala na czynniki pierwsze. Do polowy ksiazki prawie wcale nie bylo dialogow tylko jej mysli. Zostawila milosc swojego zycia ze wzgledu na przeszlosc, a nagle po 5 latach, gdy nadal...

Książka fajnie się czyta szkoda, że czyta się troszkę jak powtórkę lub spojrzenie z innej strony na "Trylogię Starka" no cóż bohaterowie też są podobni, podobne problemy.

W rzeczywistości bardziej bym się skłaniała do oceny 6,5/10, ale nie ma takiej możliwości, więc niech już będzie 7/10. Już tłumaczę dlaczego. Z początku się nudziłam, czasami się zastanawiałam, o co chodzi i co bohaterowie mają w głowach. Dopiero później, gdy akcja się rozkręciła i niektóre rzeczy wyjaśniły, zaczęłam się wkręcać w fabułę, która jest zaskakująco zagmatwana....

Trylogia jako całość, bo tak wolę o niej myśleć, ciekawa, wciąga, ale taka jakaś już to było, już o tym czytałam, taka nie wiem ... brakowało mi tu trochę elementu zaskoczenia. Oczekiwałam trochę więcej.

W końcu wzięłam się za to. Czytając dawno temu Trylogie Starka, byłam oczarowana, strasznie mi się podobała, autorka świetnie pisała aż z chęcią chłonęłam treść.
Tutaj oczywiście są nowi główni bohaterzy i nowe problemy, Damien i Nikki wplatani są co jakiś czas ale nie ich dotyczy cała trylogia.
O czym jest pisać nie muszę, w końcu ci co przeczytali to wiedzą.
Muszę się...

Nowa historia, kilku nowych bohaterów, a problemy podobne jak w przypadku państwa Stark.

O Damianie i Niki czytałam już dawno, bardzo dawno. Po drodze poznałam tak wielu wspaniałych bohaterów, że Sylvie nie pamiętam w ogóle.
Nic mnie tu nie zaskoczyło, nic też szczególnie mi się nie podobało.
Taka sobie, przeciętna książka.

Książka bardzo przewidywalna, raczej nie zaskakuje. Jednak akcja dość spójna i fajnie się czyta. Dlatego polecam relaks z tą książką w ręku.

1953

Nie zachwyciła mnie ta pierwsza część serii, jak to było w przypadku trylogii Starka. Było nudno poprostu, bez napięcia w akcji i pod względem erotyki. Sceny owszem były, całkiem niezłe ale bez takiej pikanterii i głębi która bardzo podobała mi się w poprzedniej książce pani Kenner.
Mamy tu historię Sylvi i Jacksona, którzy po 5 latach spotykają się ponownie, stają przed...

Trylogię Starka czytałam już jakiś czas temu, wówczas mi się podobała, jednak na dzień dzisiejszy niewiele z niej pamiętam, tym bardziej Sylvii, która stała się główną bohaterką nowej serii. Zapewne powodem jest fakt, iż później poznałam wielu bohaterów innych lektur, no i chyba nie wydała mi się ona na tyle szczególną postacią, aby zapaść mi w pamięci. Niemniej jednak z...

Dyskusje

• 2018
  • Chcę w prezencie
  • E-book
  • Erotyk
  • 2016

Dodaj cytat z książki Wołasz mnie