Okładka książki Między przedmiotowością a podmiotowością. Intencjonalność w fenomenologii francuskiej
Andrzej GielarowskiRobert Grzywacz Wydawnictwo: WAM filozofia, etyka
filozofia, etyka
Entre l'objectivité et la subjectivité : l'intentionnalité dans la phénoménologie française
WAM
2011-01-01
2011-01-01
Andrzej Gielarowski, Robert Grzywacz
Filozofia fenomenologia intencjonalność
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Michel Henry fenomenolog życia Andrzej Gielarowski, Robert Grzywacz
Ocena 0,0
Michel Henry f... Andrzej Gielarowski...