Tajemnica obecności. Bycie i intersubiektywność w filozofii Gabriela Marcela

Okładka książki Tajemnica obecności. Bycie i intersubiektywność w filozofii Gabriela Marcela
Andrzej Gielarowski Wydawnictwo: WAM filozofia, etyka
filozofia, etyka
WAM
2013-01-01
2013-01-01
Filozofia Marcel Gabriel ontologia bycie intersubiektywność
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Michel Henry fenomenolog życia Andrzej Gielarowski, Robert Grzywacz
Ocena 0,0
Michel Henry f... Andrzej Gielarowski...
Okładka książki Między przedmiotowością a podmiotowością. Intencjonalność w fenomenologii francuskiej Andrzej Gielarowski, Robert Grzywacz
Ocena 0,0
Między przedmi... Andrzej Gielarowski...