Atlas. Ilustrowana encyklopedia płazów i gadów Polski

Gerard GierlińskiJoanna Grabowska Wydawnictwo: Fenix encyklopedie, słowniki
Fenix
encyklopedie, słowniki
2015-01-01

Bardzo wyczerpująca książka - brakowało mi czegoś takiego po tych wszystkich encyklopediach, które pobieżnie opisują gatunki występujące w Polsce. Cały ogrom ciekawych informacji i do tego mnóstwo przepięknych zdjęć. Ta książka ma też u mnie ogromny plus za rozdział poświęcony w całości kopalnym gadom i płazom, których szczątki i ślady znaleziono na terenie Polski. Jedynie...

• Kup
  • ~~~~📚Posiadane📚~~~~