Atlas. Ilustrowana encyklopedia płazów i gadów Polski

encyklopedie, słowniki
Fenix
2015-01-01
2015-01-01

Bardzo wyczerpująca książka - brakowało mi czegoś takiego po tych wszystkich encyklopediach, które pobieżnie opisują gatunki występujące w Polsce. Cały ogrom ciekawych informacji i do tego mnóstwo przepięknych zdjęć. Ta książka ma też u mnie ogromny plus za rozdział poświęcony w całości kopalnym gadom i płazom, których szczątki i ślady znaleziono na terenie Polski. Jedynie słownictwo czasami jest za bardzo specjalistyczne, ale to zawsze zachęta do tego, żeby poznać jakieś nowe słowa. ;)

Dodaj cytat z książki Atlas. Ilustrowana encyklopedia płazów i gadów Polski