Margherita Hack Wydawnictwo: Sperling & Kupfer astronomia, astrofizyka
astronomia, astrofizyka
włoski
9788820051464
astronomia

Wyobraź sobie, że masz możliwość bycia na statku kosmicznym o nazwie Aldebaran, nazwa wzięta z najjaśniejszej gwiazdy z gwiazdozbioru Byka, z Panią Autorką jako nauczycielkę wyjaśniającą wszystko to, co ma do czynienia z astronomią czyli co jest co, jak wygląda i jak funkcjonuje. To będzie niezwykła podróż po kosmosie i galaktykach.

Książka jest przeznaczona dla dzieci i...

• G: Literatura popularnonaukowa
  • 2014
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tutto comincia dalle stelle