Tatuaże - 300 zmywalnych tatuaży

pozostałe
Siedmioróg
2013-01-01
2013-01-01

Jako dziecko zawsze chciałam mieć tatuaż. Podobne zainteresowanie zauważyłam też u moich dziewczynek. Uwielbiają tatuaże, które ku mojemu zdumieniu można kupić nawet w szkolnym sklepiku. Ogromną radość sprawiła im niedawno maleńkich rozmiarów książeczka pt. „Tatuaże. 300 zmywalnych tatuaży”.
W publikacji jak wskazuje tytuł znajduje się sześć arkuszy zawierających w sumie aż 300 różnorodnych tatuaży a po wzorach wnioskuję, że są one adresowane raczej do dziewczynek. Są tutaj różnorodne serduszka, motylki, nutki, gwiazdki, bransoletki i inne motywy - jednym słowem tatuaże na każdą okazję. Na wewnętrznych stronach okładek znalazłam natomiast krótką historyjkę o małej miłośniczce tatuaży – Adeli. Dziewczynka każdego dnia starannie wybiera sobie tatuaż, oczywiście zmywalny. Wybierając się na koncert rockowy przykleja np. gitarę…

Zabawa z tatuażami w naszym domu trwa i końca nie widać bo tatuaży jest naprawdę dużo. Dziewczynki wciąż przyklejają nowe. Na początku miały problem ale szybko z małą pomocą opanowały sztukę naklejania tatuaży. Wystarczy bowiem wyciąć wybrany motyw, odkleić folię zabezpieczającą, przyłożyć do skóry i przykleić wilgotną ściereczką. Po chwili tatuaż gotowy. Gdy wyschną utrzymują się nawet przez kilka dni na skórze a efekt jest całkiem fajny. A kiedy się znudzą w prosty sposób przy użyciu wody z mydłem możemy się ich pozbyć. Motywy są bardzo dziewczęce, delikatne i dlatego nie dziwi mnie, że moje dziewczyny bardzo ochoczo po nie sięgają.
Warto też przy okazji wspomnieć, że cały ten zestaw wyprodukowano w Polsce a same tatuaże są bezpieczne dla dzieci. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachęcić do sięgnięcia po książeczkę. Jest z nią dużo zabawy, tatuaże prezentują się rewelacyjnie a gdy się znudzą zmywamy i bawimy się od początku ;)

Dodaj cytat z książki Tatuaże - 300 zmywalnych tatuaży